KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252309
nr 1325 2309
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, Danmark. "Bubbles". Signerad, numrerad 37/100. Gicléetryck på duk. Motivet: ca 45x55 cm, ej ramad, lös duk
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:53:26
11/5 18:42:46